tepe
Erişim | ARIZA TAKİP | Havale bildirim formu | Banka Bilgileri | BAYİLİK BAŞVURUSU 
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi

Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
im_menu2Yapı Gereçleri
im_menu2Elektronik Aksesuarları
im_menu2Kesintisiz Güç kaynakları
im_menu2Beyaz Eşya-Ev Aletleri
im_menu2OEM ve Çevre Birimleri
im_menu2Kişisel Bilgisayar
im_menu2Baskı Çözümleri
im_menu2Tüketici Elektroniği
im_menu2Telefonlar
im_menu2Ofis ve Tüketim Ürünleri
im_menu2Kurumsal Ürünler ve Network
im_menu2Güvenlik Ürünleri
im_menu2Navigasyon Cihazları
im_menu2Hosting Paketleri
im_menu2Yazılım
im_menu2BİT PAZARI
Alt Menü 2

En çok gezinenler
im_menu6KESINTISIZ 3 KVA ONLINE
KESINTISIZ 3 KVA ONLINE
KESINTISIZ 3 KVA ONLINE
$
600,00
+ KDV
KDV dahil :
$
2.621,51
im_menu6EPSON FX-2170, 2180 LQ2070-2170-2180 için Siyah Şerit
EPSON FX-2170,2180 LQ2070-2170-2180 için Siyah Şerit
EPSON FX-2170,2180 LQ2070-2170-2180 için Siyah Şerit
€
21,25
+ KDV
KDV dahil :
€
109,66
im_menu6RBA3 APC İÇİN AKÜ
RBA3 APC İÇİN AKÜ
im_menu6ACARD DUP DVD-CD COĞALTMA SİSTEMİ 7 + 1
ACARD DUP DVD-CD COĞALTMA SİSTEMİ 7+1
ACARD DUP DVD-CD COĞALTMA SİSTEMİ 7+1
$
540,00
+ KDV
KDV dahil :
$
2.359,36
im_menu650 MB HOSTING PAKETİ
50 MB HOSTING PAKETİ
50 MB HOSTING PAKETİ
¨
24,98
+ KDV
KDV dahil :
¨
29,48
im_menu6TUNCMATIK REGULINE 2kVA Regülatör
TUNCMATIK REGULINE 2kVA Regülatör
TUNCMATIK REGULINE 2kVA Regülatör
$
120,25
+ KDV
KDV dahil :
$
525,39
im_menu6HP 3 YIL YER. GAR
HP 3 YIL YER. GAR
HP 3 YIL YER. GAR
$
97,50
+ KDV
KDV dahil :
$
425,99
im_menu6TUNCMATIK REGULINE 3kVA Regülatör
TUNCMATIK REGULINE 3kVA Regülatör
TUNCMATIK REGULINE 3kVA Regülatör
$
186,50
+ KDV
KDV dahil :
$
814,85
im_menu6HP 3 YIL YER. GAR
HP 3 YIL YER. GAR
HP 3 YIL YER. GAR
$
60,00
+ KDV
KDV dahil :
$
262,15
im_menu6ACARD DUP DVD-CD COĞALTMA SİSTEMİ 7 + 1 (Optik sürücüler dahil değil.)
ACARD DUP DVD-CD COĞALTMA SİSTEMİ 7+1 (Optik sürücüler dahil değil.)
ACARD DUP DVD-CD COĞALTMA SİSTEMİ 7+1 (Optik sürücüler dahil değil.)
$
311,00
+ KDV
KDV dahil :
$
1.358,82
Alt Menü 6

  

HTC

 

 

ASUS

» Kurumsal Ürünler ve Network » Veri Yedekleme/Depolama Urn.
 -Veri Depolama AksMenüme ekle
 -Destek PaketleriMenüme ekle
 -Yedekleme YazılımlarıMenüme ekle
 -Veri Depolama SistemMenüme ekle
 -Teyp Veri DepolamaMenüme ekle
Karşılaştırma listesi (0)
« <    2   3   4   5   6   7   8  > » 
DELL CUS,FAN,40X40,12V,R420,R320
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL CUS,FAN,40X40,12V,R420,R320

SYNOLOGY MOUNTING RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

SYNOLOGY MOUNTING RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVER

DELL 2M SAS Connector External Cable - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL 2M SAS Connector External Cable - Kit

Synology Gözetleme Cihazı Lisans Paketi, Synology Surveillance Station
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

Synology Gözetleme Cihazı Lisans Paketi, Synology Surv...

HP-E 1.6 TB Ultrium4 RW DATA Kartuş
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-E 1.6 TB Ultrium4 RW DATA Kartuş

HP-E HP LTO6 ULTRIUM 6.25TB RW DATA CARTRIDGE
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-E HP LTO6 ULTRIUM 6.25TB RW DATA CARTRIDGE

DELL LTO6 Tape Media Label 1-60 - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL LTO6 Tape Media Label 1-60 - Kit

HP-E 400 GB Ultrium2 DATA Kartuş
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-E 400 GB Ultrium2 DATA Kartuş

HP-E 200GB Ultrium DATA Kartuş .
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-E 200GB Ultrium DATA Kartuş .

LTO Tape Cleaning Cartridge Dell-branded - No Barcode Included - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

LTO Tape Cleaning Cartridge Dell-branded - No Barcode ...

SYNOLOGY SLİDİNG RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

SYNOLOGY SLİDİNG RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVER

DELL 2M SAS Connector External Cable - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL 2M SAS Connector External Cable - Kit

DELL Broadcom 5720 QP 1Gb Network Daughter Card,CusKit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL Broadcom 5720 QP 1Gb Network Daughter Card,CusKit

HUAWEI DVDRW-CD 24X-DVD 8X,USB2.0,External,USB 2.0 5V power
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI DVDRW-CD 24X-DVD 8X,USB2.0,External,USB 2.0 5V ...

HP-E HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2.0m 1-Pack Fiber Optic Cable
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-E HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2.0m 1-Pack F...

SYNOLOGY 1 Adet 3,5- Disk Destekli Nas Server Max4TB
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

SYNOLOGY 1 Adet 3,5- Disk Destekli Nas Server Max4TB

HP-E HP 5M MULTI-MODE OM3 LC-LC FC CABLE
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-E HP 5M MULTI-MODE OM3 LC-LC FC CABLE

DELL Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card

DELL Broadcom NetXtreme II 5709 Dual Port Gigabit Ethernet NIC PCIe x4 with
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL Broadcom NetXtreme II 5709 Dual Port Gigabit Ethe...

HP-E HP PREMIER FLEX LC-LC OM4 2F 5M CBL
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP PREMIER FLEX LC-LC OM4 2F 5M CBL

DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card, Low Profile
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card, Low ...

DELL 6Gbps SAS HBA Card - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL 6Gbps SAS HBA Card - Kit

ASUSTOR NAS SERVER 2 YUVALI DEPOLAMA UNITESI
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ASUSTOR NAS SERVER 2 YUVALI DEPOLAMA UNITESI

DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit

HP-E Tape 1-8 G2 Autoloader Rack Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-E Tape 1-8 G2 Autoloader Rack Kit

HUAWEI Hard Disk,300GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128MB or
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI Hard Disk,300GB,SAS 12Gb-s,10000rpm,2.5inch,128...

SYNOLOGY DUAL BAND WI-FI, 4 PORT GIGABIT ROUTER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

SYNOLOGY DUAL BAND WI-FI, 4 PORT GIGABIT ROUTER

SYNOLOGY NAS SERVER 2AD 3,5-DISK DESTEKLI
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

SYNOLOGY NAS SERVER 2AD 3,5-DISK DESTEKLI

SYNOLOGY 10 Gigabit, tek SFP+ port PCI Expres
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

SYNOLOGY 10 Gigabit, tek SFP+ port PCI Expres

DELL SAS 12Gbps HBA External Controller, Low Profile,CusKit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL SAS 12Gbps HBA External Controller, Low Profile,C...

SYNOLOGY NAS SERVER 1AD 3,5-DISK DESTEKLI STORAGE
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

SYNOLOGY NAS SERVER 1AD 3,5-DISK DESTEKLI STORAGE

DELL Broadcom 57800 2x10Gb DA-SFP+ + 2x1Gb BT Network Daughter Card - Kit
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL Broadcom 57800 2x10Gb DA-SFP+ + 2x1Gb BT Network ...

SYNOLOGY Küçük bütçe, büyük olasılıklar
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

SYNOLOGY Küçük bütçe, büyük olasılıklar

QNAP NAS SERVER 2 ADT 2,5---3,5-- MINI TOWER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

QNAP NAS SERVER 2 ADT 2,5---3,5-- MINI TOWER

HUAWEI Memory Module,DDR4 RDIMM,16GB,288pin,0.83ns,2400000KHz,1.2V,ECC,Server
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HUAWEI Memory Module,DDR4 RDIMM,16GB,288pin,0.83ns,240...

HP-X HP MSA 300GB 6G SAS 10K 2.5IN DP ENT HDD
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

HP-X HP MSA 300GB 6G SAS 10K 2.5IN DP ENT HDD

IOMEGA EZ Media & Backup Center, 2TB
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

IOMEGA EZ Media & Backup Center, 2TB

PROMISE Pegasus 2 M4 4 x 1TB SDD incl. drive carrier
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

PROMISE Pegasus 2 M4 4 x 1TB SDD incl. drive carrier

DELL LTO4 Tape Cartridge 5-pack (Kit)
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

DELL LTO4 Tape Cartridge 5-pack (Kit)

HP-E HP 8GB SHORTWAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E HP 8GB SHORTWAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK

PROMISE Pegasus 2 R4 - R6 2TB SATA HDD incl. dri
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

PROMISE Pegasus 2 R4 - R6 2TB SATA HDD incl. dri

HP-E LTO-7 ULTRIUM 15 TB RW DATA KARTUŞU
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

HP-E LTO-7 ULTRIUM 15 TB RW DATA KARTUŞU

« <    2   3   4   5   6   7   8  > » 
 
Erişim | ARIZA TAKİP | BAYİLİK BAŞVURUSU 
Tetra Bilgisayar Elek. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 21 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 24169551

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibarıyla satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle TETRA BILG. ELEK VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.. herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Sayfada bulunan tüm marka, ürün adları, ticari ünvan ve logolar ilgili firmalara aittir.

e ticaret neticaret elektronik ticaret